В даний час приділяється велика увага розвитку аграрно-промислової галузі в усіх регіонах України.

Щоб прискорити процес посадки культурних рослин і отримати великий якісний урожай аграрії стали застосовувати спеціальну сільгосптехніку – зернові та овочеві сівалки. Без них тепер не обходиться жоден посівний період.

Ці машини призначені для роботи в полі і посадки сільгоспкультур:

 • ячменю;
 • кукурудзи;
 • проса;
 • жита;
 • вівса;
 • пшениці;
 • бобових і ін. видів.

Також сучасний ринок пропонує різні варіанти моделей техніки від провідних виробників. Агропромислові компанії можуть вибрати для себе не тільки сівалки для зерна, а й для посадки овочевих культур і травосумішей.

Різновиди моделей овочевих сівалок

Залежно від конструкції сівалки мають різні технічні характеристики. Відповідно й сфера діяльності у кожної моделі буде своя. Їх класифікація виглядає наступним чином:

 1. навісні;
 2. причіпні;
 3. рядові;
 4. узкорядні;
 5. пресові;
 6. стерньові;
 7. комбіновані.

Різні моделі овочевих сівалок Agricola мають відміну за способом створення і експлуатації, відрізняються за методом засівання поля культурами та різні за своїм цільовим функціям.

Завдяки такому широкому розмаїттю сівалок сільськогосподарський процес охоплений повністю і є універсальним. Все залежить від масштабів виробництва.

seeder 2 - Овочева сівалка в сільському господарстві

Принцип роботи овочевої сівалки

До завдань цієї техніки входить відбір насіння і органіки в певних кількостях у процесі засіву. Спеціальний механізм сівалки контролює глибину, на яку сідає зерно, і розподіляє його на рівну відстань один від одного. При таких діях знижується ймовірність загибелі врожаю, а також підвищується його якість.

Незважаючи на деякі відмінності між моделями машин, всі вони мають загальні технічні елементи в конструкції:

 • система дозування;
 • механізм контролю і розподілу;
 • рухомі деталі;
 • відцентровий вентилятор.

Процес посіву відбувається в кілька етапів. Спочатку готовий матеріал засипають в висівну машину. Він потрапляє в апарати з ящика для зберігання зерна за допомогою отвору певного діаметру. Потім жолоби котушки відправляють зерно в плуга, після чого починається його висадка і засипання борозни землею.

Універсальні властивості посадкової техніки Agricola, які можна придбати в компанії UVC, дають їм можливість працювати з будь-яким видом грунту. Якість землі також не має ніякого значення, так як машини можуть функціонувати навіть на необробленому полі.

Вартість овочевих сівалок

Таке обладнання має різну цінову категорію. Тут все залежить від завдань та типу моделі, яку Ви бажаєте придбати.

Точну вартість та терміни поставки сівалок, розсадосадильних машин та картоплесадильних машин Італійського виробника Agricola Ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефоном (050) 381-40-49. Оскільки компанія UVC є офіційним дилером Agricola Italiana в Україні, ми міожему гарантувати кращу ціну, оптимальний термін поставки та якісну сервісну підтримку цієї продукції.

Всеж таки перш ніж купувати техніку варто зрозуміти, для яких цілей вона послужить, і який обсяг роботи їй необхідно виконати. Якщо аграрне підприємство або приватна фермерське господарство не володіє великими посівними ділянками, то немає необхідності купувати дорогі сівалки. Однак потрібно враховувати робочу швидкість посіву обладнання.

Таким чином, овочеві сівалки значно полегшують сільськогосподарську працю і збільшують її продуктивність. З кожним роком машини модифікуються, покращують свою якість і поповнюють функціонал. А завдяки достатку виробників на ринку можна вибрати техніку відповідно до своїх потреб.

Кошик
There are no products in the cart!
Продовжити покупки
0