(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Дискова борона EPX / характеризується помірними ціною і витратами, пов’язаними із її використанням, за рахунок великої робочої ширини і високої швидкості (від 7 до 15 км / год). Модель EPX / має просту і міцну конструкцію, періодично потребує нескладного догляду, що полягає у: змащенні підшипників в опорах та шарнірних з'єднаннях, регулюванні скребків та контролі затиску з'єднань болтів. Використовується для широкого спектру робіт: оранки, розбивання брил і підготовки ґрунту під посів/посадку, для загортання органічних рослинних рештків, для аерації ґрунту і знищення бур'янів. Крім того, дискова борона необхідна в фруктових садах для підтримки рихлості та чистоти ґрунту. Добре застосовувати машину у догляді за паром.
Призначені для суцільного первинного та/або вторинного обробітку ґрунту. Забезпечують оптимальну підготовку посівного ложа для отримання однорідних та сильних сходів.
Застосування машин забезпечує відмінну аерацію ґрунту, з одночасним підтриманням його природного складу та структури. Принцип роботи обладнання полягає у протилежному/зустрічному обертанні робочих органів - вертикальних роторів із ножами, що дозволяє розбивати великі брили ґрунту, відмінно вирівнювати робочу поверхню та забезпечувати підготовку ґрунту для посіву.
Всі садівники – любителі й професіонали – визнають переваги ґрунтофрез Honda. Створюючи їх, ми врахували досвід оброблення ґрунту по всьому світу. Honda – визнаний лідер у виробництві ґрунтофрез; надійність цієї техніки оцінили багато поколінь покупців
Copyright www.webdesigner-profi.de