(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Подробнее на сайте: https://youmedicine.ruhttps://medicinearea.ru https://forcehealth.ru https://firehealth.ru https://elmedicino.ruhttps://enjoyhealth.ru https://plusmedicine.ru
https://boomhealth.ru https://fullmedicine.ruhttps://luckmedicine.ruhttps://qualitymedicine.ru
https://honeymedicine.ruhttps://italianmedicine.ruhttps://caremedicine.ru https://primemedicine.ru
Чизель CLD / RAMBO MINI призначений для роботи з тракторами малої потужності від 45 до 110 к.с. Завдяки своїй універсальності, він може використовуватися також в теплицях і на горбистій місцевості. RAMBO MINI дозволяє одночасно як розбивати орні шари грунту, так і забезпечувати значну економію енергії.
Ця машина ідеальна для середніх потужностей, від 70 до 125 к.с. (в середньому — 100 к.с.). Забезпечує значну економію енерговитрат завдяки особливому нахилу зубців, що сприяє зниженню напруги трактора, і заощаджує паливо і потужність. CMD / RAMBO MEDIUM укомплектований запобіжними болтами на розрив 16мм з опором 12,9, саме такими, які монтуються на машинах високої потужності. Ця особливість забезпечує довгий термін експлуатації машини. Висока міцність і стійкість каркаса гарантують глибокий обробіток ґрунту, в той час як форма зубців полегшує переміщення в ґрунті будь-якого типу.
Чизель CKD / SKORPIO STANDARD пропонується з каркасом 2,5 або 2,75 метрів в двох моделях: з 5 або 7 зубцями. Без проблем агрегатується із тракторами потужністю від 95 до 150 к.с. Модель CKD / SKORPIO STANDARD укомплектована в серії запобіжними болтами на 16 мм, зносостійкими огорожами і змінними загартованими різцями. Діапазон глибині розпушення ґрунту коливається від 30 до 60 см. Розташування зубців і широкий корпус дозволяють CKD безперешкодно працювати також і на вологому ґрунті.
Головна характеристика глибокорозпушувача CKS / SKORPIO STRONG - це посилений каркас, необхідний для полегшення проходу ґрунту. Особлива будова зубців робить CKS / SKORPIO STRONG ідеальним для глибокої обробки грунту, яка замінює оранку, спрощує дренаж і наступні передпосівні роботи, забезпечує максимальне зчеплення з трактором і прохід по ґрунту на будь-якій глибині.
Лінійку чизелей Badalini CKA / KING SPECIAL було створено з урахуванням багаторічного досвіду обробки всіх видів ґрунтів. Спеціальний арочний каркас, окрім забезпечення міцності і стабільності, спрощує обробіток ґрунту на будь-якій глибині. Серія CKA / KING SPECIAL укомплектована болтами-запобіжниками на розрив 20 мм і компактним каркасом, який забезпечує зменшення навантаження на трактор. Універсальність моделі CKA / KING SPECIAL полягає у можливості її агрегатування з тракторами потужністю від 100 до 200 к.с.
Модель CHD / HERCULES MEGA відрізняється запобіжними болтами на розрив 20 мм. Його особливий арочний каркас полегшує прохід ґрунту, забезпечує максимальне зчеплення машини з землею і гарантує ефективну підготовку до сівби. Спеціальна структура зубців робить CHD / HERCULES MEGA ідеальною машиною для глибокої обробки ґрунту, яка, крім того, забезпечує дренаж і полегшує наступний обробіток ґрунту.
Використання CHS / HERCULES GIGA дозволяє максимально скоротити витрати виробництва, за умови збереження виробітку/об’ємів виробництва. Це відбувається за рахунок зменшення витрат праці, енергії та числа проходів машини у поєднанні із підтриманням родючості ґрунтів і зниженням ризиків ерозії - як важливими елементами системи управління земельними ресурсами. З глибокорозпушувачем CHS / HERCULES GIGA не відбувається повне розкриття ґрунту атмосферним явищам. Зменшується ущільнення, знижуються енерговитрати на підготовку ґрунту до посіву та поліпшується продуктивність. Мета застосування - відновлення рихлості ґрунту через його розпушення, без перемішування шарів.
Чизель CSDn / SUPER SAURON був створений з урахуванням багаторічного досвіду обробітку різних видів ґрунтів, у тому числі важких та кам’янистих. Особливий арочний каркас забезпечує високу міцність конструкції і широкий прохід ґрунту на будь-якій робочій глибині. CSDn / SUPER SAURON агрегатується із гусеничними та колісними тракторами потужністю від 150 до 500 к.с., як на рівнинах, так і на горбистій місцевості. Головна його відмінність — система захисту комплектується болтом-запобіжником з міцністю, яка перевершує в 4 рази будь-яку іншу машину, що дозволяє витримувати шалені надмірні навантаження. CSDn / SUPER SAURON може бути укомплектований задніми дисками, заднім валом або подвійним заднім валом. Завдяки цьому, з його допомогою можна виріши широкий спектр робочих завдань. CSDn / SUPER SAURON виготовлений із спеціальних сертифікованих матеріалів, що дозволяє зменшити енерговитрати трактора.
Спеціальна машина для дренажу томатів і винограду. Використання CMS / TROLL дозволяє оптимально підготувати ґрунт під ці культури. Крім того, створюються умови, за яких обмежуються ерозійні явища та забезпечується раціональне використання природних гідроресурсів (опади, ґрунтові води тощо).
Цей глибокорозпушувач є надзвичайно універсальним. Агрегатується з трактором як фронтально, так і позаду. Може одночасно використовуватися з іншими машинами, зокрема дисковими та обертовими боронами, котком. Крім того, існує можливість комплектування SPIKE трьома різними видами анкерів. Наприклад, модель анкера “С” піднімає ґрунт знизу на поверхню без брил.
Ця машина була запропонована споживачу після тривалих досліджень у ґрунтообробній галузі. Вона була спеціально розроблена для дренажу. За посушливої погоди забезпечується збереження запасів води у ґрунті. За її допомогою можливо обробляти важкі та кам’янисті ґрунти. Значна глибина обробки ґрунту досягається при відносно помірній силі тяги трактору. У машині застосовано дивовижний обертовий механізм, який створює спіральну траєкторію руху зубців, що полегшує їх проходження у ґрунті. Разом із розпушенням, зберігається первісна структура ґрунту. Його родючий шар залишається на поверхні, що полегшує розвиток кореневої системи рослин на ранніх стадіях вирощування.
Copyright www.webdesigner-profi.de