(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Це модульна машина, яка може складатися/комплектуватися за Вашим запитом та придатна для всіх просапних культур. Міцна, універсальна, швидка (10-20 км / год), дозволяє значно знизити вартість обробки ґрунту. При цьому, ефективно виконує роботу і не пошкоджує культуру, навіть якщо вона вже дала паростки і проросла. Це відбувається завдяки спеціальній будові зубчастого колеса, яке складається з диска і 16 високоміцних металевих зацепів. Машина укомплектована паралелограмом з прижимною пружиною для ідеального копіювання ґрунт, міцними металевими втулками і 4 мастильними пристроями. Кожен диск /зірка кріпиться подвійними підшипниками з пилозахисним чохлом, і кожен корпус з п'ятьма зірками коливається в напрямку руху і регулюється за допомогою автономної прижимної пружини.
Високонадійний, сертифікований/ запатентований, перевірений роками агрегат, ідеальний для просапних культур. За Вашим запитом може комплектуватися голчастими дисками шириною 8 або 15 мм. Широкий діапазон моделей — від спеціалізованих для буряків, сої, кукурудзи, соняшника до універсальних агрегатів. Придатний для роботи з міжряддям від 100 до 800 мм.
Дозволяє уникнути використання гербіцидів, виконати швидку і відмінну прополку і точно удобрити ґрунт за один прохід, виключаючи багаторазові і дорогі роботи. Культиватори — модульні і збірні, придатні для культур будь-якого типу. Рекомендовані для важких ґрунтів та забур'янених ділянок. Особлива прижимна пружина сприяє зчепленню машини з поверхнею і дозволяє проникнути в самий в'язкий ґрунт. Можливе регулювання глибини за допомогою важеля. Фактичну робочу глибину видно на спеціальному індикаторі. Всі моделі оснащені незалежним паралелограмом. Кожне шарнірне з'єднання комплектується подвійними втулками з тефлону і металу. Шарніри оснащені мастильними пристроями. Придатні для роботи з високими культурами (кукурудза) або насадженнями (артишок і троянда).
Це точна машина, яка може працювати дуже близько до рослин, не пошкоджуючи їх. Комплектується спеціальною прижимною пружиною для поліпшення зчеплення машини з ґрунтом. Можливе регулювання глибини обробітку за допомогою важеля. Фактичну робочу глибину видно на спеціальному індикаторі. Болти втоплені в опори, щоб уникнути необхідності фіксування гвинта двома ключами. Всі моделі оснащені незалежним паралелограмом. Кожне шарнірне з'єднання комплектується подвійними втулками з тефлону та твердого металу. Шарніри оснащені мастильними пристроями. Працює на високій робочій швидкості, що дозволяє зменшити виробничі витрати.
Унікальна новація для органічного землеробства, запатентована Badalini на початку 2016 року. Дозволяє повністю відмовитися від хімічної боротьби з бур'янами та вирощувати органічну продукцію. Забезпечує просту та ефективну прополку, не пошкоджує культурні рослини. Універсальна, економічна та проста в експлуатації. Придатна для всіх культур з міжряддям від 45-50 см. Рекомендується на ранніх фазах розвитку культур для механічної боротьби з бур'янами. Робочі органи практичні та довговічні. Може застосовуватись на ділянках із заглибленим на глибину не менше 5 см крапельним зрошенням по центру міжряддя. Робоча швидкість обробітку становить 4-5 км/год.
Універсальна модель, створена Badalini з урахуванням багаторічного досвіду та придатна для обробки всіх овочевих культур: моркви, салату тощо. Широкий асортимент аксесуарів дозволяє комплектувати машину «під клієнта», залежно від конкретних потреб.
Це перша в світі багаторядна ґрунтофреза, яка була спроектована і зроблена Франко Бадаліні в 1960 році. За цей період вона “еволюціонувала” і була модернізована. Незмінною залишилась її висока надійність. Це надміцна машина, яка комплектується шестикутним валом 41 мм. Здатна працювати в найскладніших умовах з широкими робочими секціями. Рекомендується для обробітку ґрунту культур з широким міжряддям, наприклад — томати, полуниця, тощо. Дана овочева модель ґрунтофрези також поширено використовується і в садівництві та дендраріях.
Високопрофесійна модель, яка може працювати в будь-яких, навіть найважчих, умовах. Особливо міцна відлита ланцюгова коробка дозволяє обробляти кам'янистий, глинистий та дуже ущільнений ґрунт. Каркас з пресованого профілю забезпечує істотну жорсткість і міцність конструкції. Навіть за великої робочої ширини до 6 метрів, міцність машини залишається незмінною. Доступні моделі із рамою, яка складається у транспортному положенні вручну (за допомогою особливої перекидної пружини, що зменшує фізичне навантаження) або з гідравлічним складанням (стопорними клапанами і автоматичним упором-обмежувачем не сходячи з трактора). Машина, за допомогою спеціального кріплення, може агрегатуватися з трактором фронтально або позаду. Це високопродуктивна та швидка ґрунтофреза, яка дозволяє боротися з бур'янами в зі значною економією витрат часу та ресурсів.
Універсальна модель, яка може адаптуватися до будь-яких потреб. Для виняткової міцності комплектується ланцюгами завищених габаритів. До кожного робочого сегменту монтується зубець, який забезпечує проходження по дуже щільному та твердому ґрунту. Це ідеальна машина для культур з широкими рядами, такими як: томати, артишоки, полуниця тощо. Агрегат легко трансформується, має особливу жорсткість завдяки каркасу з пресованого профілю. Комплектується 3 різними типами культиваторних лап.
Супер міцна та потужна машина зі збільшеними культиваторними ножами і болтами. Вирізняється відлитими сталевою рамою та ланцюговою коробкою. Придатна для використання в найважчих умовах, зокрема на особливо в'язкому ґрунті з камінням. Забезпечує обробіток ґрунту глибиною до 30 см. Може працювати з дуже високими культурами до 85 см або проходити повторно. Модель MTs / призначена для культивації рослин з дуже широким міжряддям.
Ця машина видаляє каміння з поверхні ґрунту. Використовується для підготовки насіннєвого ложа перед пересадкою розсади, вирівнювання поверхні та руйнування великих грудок ґрунту в міжряддях рослин. Дозволяє добре підготуватися до збиральних робіт томатів. Застосовується для роботи з міжряддям 100-180 см.
Працює на більш високих швидкостях, ніж інші звичайні багаторядні ґрунтофрези, що дозволяє ліпше розпушувати ґрунт. Завдяки унікальній технології може глибоко обробляти навіть дуже глинистий та важкий ґрунт. Надзвичайна міцність конструкції агрегату дозволяє працювати з каменистим ґрунтом. До кожного робочого сегменту монтується зубець, який полегшує проходження ґрунту та зменшує знос роторів/ножів. Навіть за великої робочої ширини до 6 метрів, міцність машини залишається незмінною. Може агрегатуватися разом із механічною або пневматичною сівалкою для здійснення двох операцій за один прохід техніки. Це високопродуктивна та енергозберігальна сільськогосподарська машина.
Copyright www.webdesigner-profi.de