(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Подробнее на сайте: https://queauto.ru http://miratalk.com/https://computertip.ruhttps://teocreditus.ru https://houseleux.ru
https://houserich.ruhttps://ducauto.ruhttps://elcomputer.ruhttps://comphitech.ruhttps://leostroi.ruhttps://leorealty.ruhttps://qualcomp.ru https://holdcomputer.ru https://sedoauto.ruhttps://boldomstroi.ru
Перший і єдиний в світі обприскувач з центральним розташуванням штанги Штанга на обприскувачах Imperador відрізняється неперевершеною стійкістю, що істотно підвищує їх продуктивність роботи в полі.
Imperador 2650 є малогабаритної версією першого і єдиного в світі самохідного обприскувача з центральним розташуванням штанги. Штанга на обприскувачах Imperador відрізняється неперевершеною стійкістю, що істотно підвищує продуктивність її роботи в полі.
Imperador 3.0 являє собою самохідне шасі, оснащене обприскувачем з центральним розташуванням штанги і розкидачем мінеральних добрив, що дозволяє виконувати два відповідні види робіт, використовуючи одну й ту ж саму машину.
2 роки досліджень і експериментів, 60-річний досвід компанії Mazzotti, всі технологічні знахідки, накопичені за час роботи над гамою моделей IBIS: нова MAF відкриває своєю появою нові горизонти: технологічну досконалість, комфорт, продуктивність - для підприємств і приватних підприємців, бажаючих мінімально впливати на навколишнє середовище, отримуючи при цьому максимально високі результати.
Нашою метою було оснастити IBIS технологічними можливостями, які мають провідні моделі Mazzotti, щоб всі могли використовувати переваги безпечного і продуктивного самохідного обприскувача, в будь-якій ситуації. Нова підвіска, двигун, електронне обладнання збільшать задоволення від відмінної покупки.
Copyright www.webdesigner-profi.de