(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Одна з моделей Checchi & Magli з найбільш тривалою історією виробництва. Напівавтоматична машина для посадки від 1 до 4 рядів картоплі, коренеплодів, часнику, цибулі та інших бульб або цибулин — цілих або різаних. Ідеальна для точної механізованої посадки, із можливістю регулювання глибини та густоти садіння (від 8 до 38 см), ширини міжрядь.
Автоматична картоплесаджалка PPA Картоплесаджалка комплектується бункером, з якого, за допомогою ложкового транспортеру, бульба захоплюється і потрапляє до сошника, висаджується рівномірно по центру, загортається землею дисками з телескопічною пружиною із формуванням гряд.
Автоматична картоплесаджалка з гідравлічним накопичувачем/бункером PPA-BH Високоефективна причіпна машина для садіння цілої бульби у 2 або 4 рядки Картоплесаджалка комплектується бункером, з якого, за допомогою ложкового транспортеру, бульба захоплюється і потрапляє до сошника, висаджується рівномірно по центру, загортається землею дисками з телескопічною пружиною із формуванням гряд.
Напівавтоматична картоплесаджалка PPS Призначена для посадки пророщеної або звичайної, цілої або різаної бульби. Висаджувальний апарат револьверного типу складається з сошника для відкриття борозни і барабана з сегментами, куди насіння подаються вручну оператором. Кожен ряд обслуговується одним оператором.
Copyright www.webdesigner-profi.de