(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Одна з найбільш успішних «довгожительок» марки, то є еволюція від моделі TexDrive до TexDrive PLUS і до найсучаснішої TexDrive Best. Модель, яка, можливо, ознаменувала історію пересадки промислових томатів в Італії і у всьому світі, в першу чергу, завдяки впровадженню розподільника на 12 чашок, який постійно обертається, що забезпечує продуктивність до 6/7000 рослин / год на 1 оператора.
Безумовно, найбільшою перевагою WOLF є універсальність, яка зробила цю модель машини найбільш цінною для тих, хто спеціалізується на прямих продажах і діяльності фермерських ринків. Йдеться про одно- і дворядні машини, що відрізняються універсальністю застосування і легко адаптуються до самих різних вимог.
Зручне поєднання з плівкоукладчикамі PLASTIC STOP PLUS для забезпечення одночасного формування гряди, мульчування плівкою та посадки рослин (PS+WOLF PLUS).
Фокс забезпечує рівновелику глибину висадки розсади, відстань між рядків і між рослинами, ідеально вертикальну посадку, постійне по ряду і оптимальне підгортання. Модель, яка охарактеризувала історію не лише компанії Checchi & Magli, але й всього світу устаткування для пересадки саджанців в цілому. Ось вже 30 років ця модель залишається еталонним устаткуванням лінійки. Історія виробництва налічує тисячі проданих одиниць устаткування для пересадки саджанців з відкритою кореневою системою. Найбільшою популярністю машина користується у тих, хто шукає простоту експлуатації і універсальність застосування.
TRIUM: розсадосадильна машина з повним контролем управління Одна з моделей, яка визначила успіх компанії на міжнародному ринку: топ-модель лінійки, як можна краще поєднує у собі відмінні експлуатаційні характеристики і високу точність пересадки саджанців.
UNITRIUM, ідеальне поєднання ціни, продуктивності і простоти використання Схожа на модель TRIUM, але без паралелограма і з незалежним приводним колесом для кожного вузла пересадки. Ідеальне рішення, якщо ви шукаєте високі експлуатаційні характеристики і простоту використання, а також в тих випадках, коли необхідно оновити старе обладнання з незалежними тяговими машинами, але зберегти провідне обладнання з двома опорними колесами.
Copyright www.webdesigner-profi.de