(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Високопродуктивний агрегат з обертовим підкопуючим валом квадратної форми підходить для збирання всіх видів цибулі, у тому числі на мінімальній глибині.
Машина з транспортером та бічним завантаженням. Високоефективний агрегат для збирання цибулі, столового буряка та картоплі. Це причіпна машина з гідравлічним приводом.
Високопродуктивний агрегат для збирання цибулі, столового буряка та картоплі в два етапи. Це причіпна машина з гідравлічним приводом і рульовим колесом.
Причіпна машина для зрізання гички цибулі. Принцип дії полягає у тому, що при обертанні трьох роторів з ножами створюється ефект всмоктування, завдяки якому забезпечується підйом гички та її точний зріз. Агрегатується з трактором ззаду або фронтально з використанням редуктора (на замовлення). При цьому одночасно можливо викопувати цибулю з копалкою (ААО). Таким чином, за один прохід виконуються одразу дві операції, що сприяє економії часу та коштів.
Причіпна машина для зрізання гички цибулі. Обладнано трьома роторними головками з ножами з чотирма змінними лезами
Машина для викопування цибулі. Призначена для викопування цибулі, формує ряди викопаної цибулі таким чином, що гарантує гарне висихання і легкий збір.
Copyright www.webdesigner-profi.de