(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Ideal Evolution - універсальний обприскувач оснащений осьовим вентилятором з регульованими лопастями, що підходить для обробітку різних культур на полях середніх та великих розмірів.
Це обприскувач оснащений осьовим вентилятором з двома пропелерами, що обертаються в протилежних напрямках: один за годинниковою стрілкою, а інший проти годинникової стрілки. Таке зустрічне обертання анулює спіральний ефект, що дозволяє ідеально збалансувати розподіл повітря і продукту, по обидва боки від обприскувача.
Садовий обприскувач оснащений баштовим вентилятором з інверторним всмоктуванням. Спеціальна форма башти дозволяє розподіл робочої суміші безпосередньо на рослини які мають бути оброблені, в той час як вентилятор з інверторним всмоктуванням залишається вільний від листя і частинок грунту.
Обприскувач для обробітку виноградників середніх розмірів. Обприскувач може обробляти одночасно 2 або 3 рядки в залежності від обладнання яке на ньому встановлено.
Diva Maraichere - малооб`ємний обприскувач, який мікронізує воду та препарат у дуже дрібні краплі - особливо рекомендується для обробки садів та гідропонних культур на середніх та великих площах.
Copyright www.webdesigner-profi.de