(044) 586-52-56,57                     (050) 381-40-49

Подробнее на сайте: https://medicinecu.ruhttps://samodelkick.ruhttps://domusremont.ruhttps://stroikaudoma.ru
Go to top of pagehttps://dothouse.ru https://powerautoplus.ru https://houseunite.ruhttps://svoidomsnulya.ru
https://houserento.ruhttps://samodelkan.ruhttps://avtoenter.ruhttps://moidomremont.ru https://fastumauto.ruhttps://domstroiplus.ruGo to top of pagehttps://remontvsvoidom.ru
Для побутового застосування Mотопомпи cерії WX для чистої води дуже компактні й легко переносяться. Їх продуктивність може складати від 140 до 240 літрів за хвилину, й вони призначені для оптимального зрошування садів та газонів, а також для застосування у сільському господарстві.
Професійні стандартні мотопомпи Ідеальні для зрошування полів, очищення басейнів та боротьби з вогнем. Мотопомпи серії WB призначені для епізодичного відкачування води середньої забрудненості, коли потрібна висока продуктивність. Вони чудово підходять для професійного застосування: перекачування води в рибних садках, плавальних басейнах і т.д. Підходить для інтенсивної експлуатації.
Професійні високонапірні мотопомпи Потужні професійні мотопомпи, що відповідають найвищим вимогам стабільності й надійності, що забезпечують, навіть за довготривалої роботи, максимальні робочі показними. Варто зазаначити: мотопомпи Honda високого тиску дають напір, що може досягати 5 атмосфер. Підходять для інтенсивної експлуатації.
Професійні очисні (сміттєві) мотопомпи Спеціально сконструйовані корпуси мотопомп WT-серії дозволяють перекачувати воду зі вмістом бруду, дрібного каміння, опалого листя й інших постороннійх предметів діаметром до 30 мм. Щоб мотопомпу можна було швидко й легко очистити, вона легко відкривається з переднього боку. Підходить для інтенсивної експлуатації
Універсальна мотопомпа Завдяки спеціальній конструкції дає можливість окрім звичайної води перекачувати морську воду, а також багато інших промислових та сільськогосподарських хімічних рідин.
Copyright www.webdesigner-profi.de