fbpx

Виробники

AGT

blank

Румунія

Карданні вали
Генератори AGT

AGT – якісні румунські генератори.

Засновники компанії AGENT TRADE SRL (AGT) взяли за основу високі стандарти якості в своїй роботі. Тому, з перших кроків компанія AGT зарекомендувала себе як надійний партнер. Заснована вона двома талановитими інженерами, які в минулому займалися обслуговуванням високоточного обладнання для атомної енергетики.

Секрет успіху генераторів румунського виробництва криється в правильно підібраних комплектуючих, які вибирають серед продукції авторитетних виробників світового масштабу.

Електростанції АГТ досить прості, але разом з цим – дуже надійні. Вони поєднують невигадливу зручну конструкцію і потужний мотор від Honda, Lombardini, Briggs & Stratton. Всі ці виробники зарекомендували себе як еталон потужності.

Такий генератор буде служити вам довго, забезпечуючи якісний струм і стабільність роботи. Офіційна гарантія на мініелектростанциї AGT від одного року.

Крім виробництва міні-генераторів і автономних електростанцій, компанія займається складанням будівельного, а також сільськогосподарського обладнання. В асортимент продукції входить: будівельне, зварювальне і деревообробне обладнання. Пневматичні інструменти, різні системи для подачі води, помпи і т.д.

Цена

Виробник

Серія

Тип

Тривалість автономної роботи

Тип електромережі

Номінальна потужність (Вт)

Система запуску

Показано 1–20 із 23

blank

Офіційна продукція

blank

Гарантований термін поставки

blank

Сервісна підтримка

Кошик
There are no products in the cart!
Продовжити покупки
0