fbpx

Виробники

Albuz

blank

Італія

blank
Розпилювачі Albuz

ALBUZ – якісні розпилювачі для сільського господарства

Понад 45 років компанія SOLCERA розробляє та продає розпилювальні насадки ALBUZ для сільського господарства. Видатні властивості наших насадок роблять ALBUZ неперевершеним лідером серед керамічних форсунок. Мільйони фермерів у 47 країнах довіряють ALBUZ. Розробка та виробництво, від сировини до складання та контролю якості, проводиться на нашому власному заводі в Нормандії, Франція.

Наша стратегія спирається на широке ноу-хау у проектуванні та виготовленні технічної кераміки, а також складання скла-метал та кераміка-метал. Наша продукція та рішення базуються на передових технологіях, використовуючи широкий спектр оксидної та неоксидної кераміки, розробленої нами.

Наші цінності поваги, співпраці та відповідальності поділяються всіма співробітниками SOLCERA і вони керують нашими відносинами з усіма нашими діловими партнерами, замовниками та постачальниками.

Наші компетенції щодо технологічних процесів та матеріалів у поєднанні з винятковими характеристиками високоефективної кераміки дають нам сильну присутність у ряді передових галузей промисловості, таких як авіація, аерокосмічне виробництво, сільське господарство, національна оборона, ядерна енергетика, товари розкоші та дослідження.

Цена

Виробник

Тип розпилювача

blank

Офіційна продукція

blank

Гарантований термін поставки

blank

Сервісна підтримка

Кошик
There are no products in the cart!
Продовжити покупки
0