fbpx

Більшість присадибних ділянок відчувають нестачу води в літній час. Але якщо є колодязь з водою або артезіанська свердловина, то досить купити правильний насос, як свіжа вода, потрібна людям і рослинам, виявиться гарантованим справою.

Найбільш дієвими можна вважати насоси погружної дії. Яскравими представниками даного обладнання вважаються вібраційні насоси Comet, здатні по вертикалі качати воду з глибини до 40 м, а по горизонталі – більше 200 м. Дані насоси відрізняються компактними розмірами (відмінно підійдуть для будь-якого артезиану) і відмінною надійністю, оскільки внутрішні механізми охолоджуються за рахунок протоку води.

Якщо є септик і потрібно видалити вміст, то відмінним рішенням виявиться використання фекальних заглибних або напівзаглибних насосів, часто виготовляються з сірого чавуну, відмінного тим, що прекрасно протистоїть агресивних середовищ. Дані насоси мають розтруб, який опускається на дно септика, а спеціальна сітка і ріжучі механізми дозволяють подрібнювати вміст септика практично до пилоподібних стану, що також позитивно впливає на надійність такого устаткування – воно, за рахунок протоку рідини, здатне впевнено служити десятиліття. Працює все просто – варто включити такий насос в мережу, як відкачає вміст в окремий бак і все зливається в іншу систему каналізації.

Що робити, якщо розмір присадибної ділянки досить великий і його потрібно ретельно окропити? В даному випадку краще використовувати бензинові мотопомпи, цінні своєю підвищеною потужністю і відмінними показниками по частині економічності – такі насоси здатні з протягом години відкачати до 8 тонн води і при цьому спалити всього кілька літрів пального. Якщо потрібно ще більший рівень економічності, краще відразу вибирати дизельні мотопомпи, відмінно підходять для великих ділянок. Зрозуміло, вартість даних мотопомп утримується на високому рівні і буде потрібно закупівля деяких обсягів пального, але якщо брати до уваги, що урожай до кінця літа дійсно виявиться багатим, то придбання цієї техніки для літнього сезону, який раптово може виявитися посушливим, вважається вірним рішенням для більшої частини дачників.

Кошик
There are no products in the cart!
Продовжити покупки
0