Виробники

Briand

Франція

Франція

Мийки Briand
Сільськогосподарська техніка Briand

Ціна

Виробник

Тип

Відображаються усі з 2 результатів

Briand - створюємо машини майбутнього сьогодні!

Наш науково-дослідний відділ постійно адаптується до все більш жорстких вимог ринку: пристосовується до складної місцевості, дедалі різноманітніші культури, різних робочих звичок...

Бажання задовольнити наших клієнтів також спонукає нас розробляти машини, які працюють все краще і краще, і є ще більш надійними, гарантуючи найкращу можливу якість попереднього миття та підготовки.

Наш науково-дослідний центр також пропонує рішення на будь-який запит. За запитом ми розробляємо адаптовані машини відповідно до ваших вимог.

Розташована в центрі долини Луари, що вирощує овочі, поблизу Нанту, компанія розвивалася у співпраці з місцевими овочевими фермерами, перш ніж поширитися по всьому світу.

Фахівець з проектування та виготовлення матеріал для вирощування овочів

Торгова марка Briand була створена в 1978 році паном Бріандом, а потім куплена Simon Group у 2004 році, ввівши його до групи як частину компанії Simon. Народилася сильна синергія.

Briand розробляє та виробляє спеціалізований асортимент матеріалів для обробки овочів після збору врожаю: миття, сортування, зважування, пакування тощо. Професіоналізм компанії привів її до міжнародного успіху, досягнутого мийками для салатів і овочів та мийками-чистильниками цибулі-порею. На сьогоднішній день у Франції та по всьому світу доставлено понад 1000 одиниць техніки Briand. Завдяки своїй креативності компанія Briand розширила свій вибір інноваційним обладнанням для миття, сортування та приготування моркви, ріпи, селери, редиски - це призвело до того, що вона була нагороджена низкою трофеїв за свою родючу уяву, які вона додала до ваших послуг.

Офіційна продукція

Гарантований термін поставки

Сервісна підтримка

Кошик
There are no products in the cart!
Продовжити покупки
0