Виробники

Merlett

Італія

Техника Polmac
Шланги Merlett

MERLETT – європейський лідер на ринку індустріальних шлангів для сільськогосподарської, морської, будівельної, транспортної та харчової промисловості.

MERLETT у 2020 році став Continental. Міжнародна технологічна компанія була заснована в 1871 році і поставляє рішення для автомобілів, машин і інших транспортних засобів. У 2018 році обсяг продажів корпорації склав 44,4 мільярдів євро, і в даний час в ній працює понад 244 тисяч чоловік в 60 країнах. Наш досвід доповнює бізнес-підрозділ Industrial Fluid Solutions. Це відноситься до бізнес-напрямку ContiTech в рамках Continental Group, де більш ніж 100-річний досвід роботи робить її експертом в області шлангів і шлангопроводов для всіх промислових застосувань.

Мерлет (як фахівець в області термопластів), розширює досвід Continental (в області матеріалів) за межі гуми. Крім того, ми підсилюємо ноу-хау корпорації в області проектування, обробки і поводження з термопластами для промислових шлангів. Таким чином, разом ми можемо запропонувати нашим клієнтам ще ширший асортимент продукції. Наше комбіноване ноу-хау дозволяє плавно перетворитися з постачальника продукції в комплексного постачальника систем і рішень для промислових шлангів.

Підрозділ Industrial Fluid Solutions і група Merlett разом налічують майже 3000 співробітників на 40 підприємствах по всьому світу. Міцна основа для розширення нашого регіональної присутності і розвитку нових глобальних ринків збуту. При цьому ми гарантуємо, що доставка і якість залишаться на найвищому рівні. Дві компанії зараз працюють як одна, об'єднавши свої знання.

Познайомившись з компанією Merlett, Ви самі переконаєтеся, що головна задача компанії – максимально задовольнити потреби і очікування клієнтів. Ми уважно стежимо і дбаємо про якість наших продуктів на кожній стадії виробничого процесу. Довіряючи шлангам марки Merlett, наші клієнти можуть бути впевнені в можливості знайти повний спектр високоякісної продукції, представленої на ринку індустріальних шлангів, і отримати відмінний сервіс.

Протягом багатьох років постійний пошук нових матеріалів, технологій і ринків збуту дозволив компанії Merlett вдосконалити існуючі шланги і створити нові. Компанія Merlett в даний час має найбільший асортимент продукції в області професійних шлангів і постійно розвивається завдяки розробці інноваційних матеріалів і вдосконалення виробничих технологій. Зараз більш ніж коли-небудь раніше, ми приділяємо цьому підходу велику увагу, щоб задовольнити постійний потік нових вимог наших клієнтів. У нашій лабораторії ми постійно тестуємо нові типи матеріалів і їх взаємодію з навколишнім середовищем, так що у нас завжди є “правильний рецепт” для “правильної мети” в “потрібний час”, що дає нашим клієнтам можливість вирішувати будь-які технічні завдання.

Ціна

Виробник

Тип

Внутрішній діаметр шлага

Зовнішній діаметр шланга

Показано 1–20 із 32

Офіційна продукція

Гарантований термін поставки

Сервісна підтримка

Кошик
There are no products in the cart!
Продовжити покупки
0