Виробники

Simon

Франція

Франція

Комбайни Simon
Техніка Simon

Ціна

Виробник

Тип

Відображаються усі з 5 результатів

Simon – справжній фахівець з проектування та виготовлення техніки для вирощування овочів

Компанія Simon була заснована в 1968 році паном Саймоном. Він розробляє та виробляє спеціалізований асортимент техніки для вирощування овочів: підготовки ґрунту, посадки, збирання врожаю тощо.
Cultirateau, флагманський продукт бренду Simon, призначений для підготовки ґрунту до вирощування на посівних грядках. З моменту запуску було випущено понад 5000 одиниць. В асортименті також збиральна техніка для овочівників та галузей харчового сільського господарства, буряка та ріпи. Simon також виробляє обладнання для вирощування цибулі-порею (сівалки та комбайни), цибулі (косарки, косилки, навантажувачі), салатних овочів (латук баранини, пагони та комбайни для збирання салату айсберг).
Розташована в центрі долини Луари, що вирощує овочі, поблизу Нанту, компанія розвивалася у співпраці з місцевими овочевими фермерами, перш ніж поширитися по всьому світу.

Одна група, 3 компанії, 1 мета – задовольнити ваші потреби!

Торгова марка Simon є брендом Simon Group, нині спеціаліста з матеріалів для вирощування овочів з дочірніми підприємствами: Simon (підготовка ґрунту та збирання овочів) - Briand (миття та підготовка овочів) - Simma (дистриб'ютор).
Озброєний 34-річним досвідом роботи в галузі овочевого матеріалу, сьогодні Simon керує Арно QUERU і є одним із лідерів свого ринку. Протягом багатьох років компанія набула унікального досвіду, що розширює межі, тому може надавати машини, які працюють ще ефективніше, продуктивніше та з повагою до зібраного продукту.
Бренд Simon об’єднує понад 75 співробітників, усіх мотивує одна ціль: надання найбільш підходящих рішень для потреб наших клієнтів. Розміщені на двох виробничих майданчиках площею понад 7000 м2, чудові виробничі лінії Simon контролюють весь процес виробництва машин. Від етапу проектування в нашому дослідницькому офісі до остаточного складання, ми гарантуємо, що надамо вам машини, які найкраще задовольнять вас.

Офіційна продукція

Гарантований термін поставки

Сервісна підтримка

Кошик
There are no products in the cart!
Продовжити покупки
0